שימושים נוספים במזרון לבית

כאשר שואלים את האדם הפשוט על השימוש של מזרון, לרוב הוא פשוט ירים גבה ויגיד שהשימוש שלו הוא לשינה ולא יבין מה פשר השאלה שלכם

אם זאת, כאשר רוצים להיות יצירתיים יותר, אפשר למצוא לו שימושים נוספים, רק צריך לדעת לחשוב מחוץ לקופסא ולהיות יצירתיים יותר. למקרה שתצטרכו למצוא שימושים נוספים, ריכזנו עבורכם כמה שימושים אפשריים שנפרט מיד:

שימוש ראשון – ספה נמוכה

הרבה פעמים עוברים ממיטת יחיד או מיטה וחצי למיטה זוגית ואז נותרים עם מזרון שאין לו כל שימוש. במקום למכור את המזרון או להעביר אותו למישהו אחר, אפשר לשדרג אותו לספה ואז יש לנו ספה סופר נוחה שאפשר אפילו לארח מישהו ולהפוך אותה לסוג של מיטה. כל שצריך כדי להפוך אותה לספה זה לשים עליה כיסוי יפה וכריות גדולות ולהניח אותו על בסיס קצת יותר גבוה וזהו. ספה מושלמת.

שימוש שני – בסיס לאימונים

כאשר מדובר על מזרון דק אשר לא נוח לישון עליו אפשר להסב אותו כבסיס לאימון ולמתיחות. לבצע אימון כוח על הרצפה זה כואב ולא נעים ולעיתים אפילו פחות טוב ויכול לגרום לנו לכאב מיותר וכאשר מדובר על אימון שאפשר לבצע על מזרון ייעודי זה הרבה יותר טוב ומוצלח. כך גם כאשר מדובר על מתיחות לאחר אימון. כאשר אנחנו מסיימים אימון הגוף עוד מאוד חם ואז לבצע מתיחות על הרצפה הקרה זה לא טוב לשרירים ואפשר אפילו לגרום בטעות נזק.

שימוש שלישי – מזרון לטיולים בשטח

הרבה פעמים כאשר אנחנו נוסעים לטיול בשטח יש את הבעיה שאין על מה להניח את שק השינה שלנו ואז זה הופך למאוד מתסכל ברמה של כאבי גב וצוואר. ככל שיש לנו מזרון מיותר שאין לו שימוש בבית אפשר לקחת אותו איתנו לטיול והוא יכול להיות בסיס רך ונוח לשינה בלילה.

שימוש רביעי – מיטה לבעל חיים

הרבה פעמים, כשיש לנו כלב או חתול הם צריכים לישון על איזה שטיח מעופש ומבאס. כאשר יש לנו מזרון לבית מיותר אפשר להסב אותו כך שיהיה להם מיטה לישון עליה בלילה ויהיה להם יותר נוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *